Cameradi

Plestenjak Jani, direktor
01 420 12 00
01 420 12 02
jani@camera.si
            Plestenjak Tanja, pom. direktorja
01 420 12 00
tanja@camera.si
               
Sprejemna pisarna
01 420 12 00
pisarna@camera.si
            Garafol Robert, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 11
robi@camera.si
               
Pekolj Marko, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 15

mare@camera.si
            Ciuha Metka, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 16
metka@camera.si
               
Cvirn Denis, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 03
denis@camera.si
            Dimnik Boštjan, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 04
dtp@camera.si
               
Lunar Marko, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 05
marko.lunar@camera.si
            Bezek Peter, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 18
peter@camera.si
               
               

 

Smo specialisti za digitalni tisk!