Cameradi

Plestenjak Jani, direktor
01 420 12 00
01 420 12 02
jani@camera.si
            Plestenjak Tanja, pom. direktorja
01 420 12 00
tanja@camera.si
               
Trček Barbara, sprejemna pisarna
01 420 12 00
barbara@camera.si
            Garafol Robert, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 11
robi@camera.si
               
Pekolj Marko, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 15

mare@camera.si
            Ciuha Metka, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 16
metka@camera.si
               
Cvirn Denis, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 03
denis@camera.si
            Vovnik Erik, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 14
erik@camera.si
               
              Bezek Peter, grafični operater
01 420 12 00
01 420 12 18
peter@camera.si
               
               

 

Smo specialisti za digitalni tisk!